• 639234235001145856_IMG_4869.jpg
  • 639234235213943829_IMG_4870.jpg
  • 639234235472051188_IMG_4871.jpg
Ukázat/Skrýt parametry
Typ:
Dobrovolná dražba
Stav:
Vyhlášena
Číslo:
12/2026
Předpokládaný konec:
09.09.2026 17:00
Nejnižší podání:
1 000 Kč
Minimální příhoz:
10 Kč
Maximální příhoz
1 000 Kč
Výše jistoty:
0 Kč
Výše znaleckého posudku:
1 000 Kč
Kraj:
Pardubický
Město:
Ústí nad Orlicí
Možnost podání předražku:
Ne
Podíl:
Registrace do:
07.09.2026 08:00
Odeslat provozovateli   Odeslat dražebníkovi

Osobní automobil Renault Megane

Vloženo: 27.08.2026 10:42:01 |  Číslo dražby: 12/2026 1 000 Kč
Začátek dražby Pondělí 07.09.2026, 08:00

Podmínky účasti v dražbě

status
Registrován
a přihlášen
do systému
status
Přihláška
podána
status
Přihláška
schválena

Popis předmětu dražby

  

Osobní automobil Renault Megane červené barvy.

  • rok výroby - 2004
  • míst k sezení - 5
  • Max. výkon - 72,0 kW
  • Otáčky - 6000
  • Zdvihový objem - 1390 cm3
  • Palivo - benzín (BA)

Rozměry

  • Délka: 4209 mm
  • Šířka: 1777 mm
  • Výška: 1458 mm
  • Rozvor: 2625 mm
  • Ložná délka: 0 mm
  • Ložná šířka: 0 mm

Hmotnosti

  • Provozní: 1220 kg
  • Největší přípustná: 1695 kg
  • Největší povolená: 1695 kg
  • Největší přípustná (N1): 1015 kg
  • Největší povolená (N1): 919 kg
  • Největší přípustná (N2): 930 kg
  • Největší povolená (N2): 776 kg
  • Největší zatížení SZ: 75 kg
  • Největší přípustná hmotnost brzděného PV: 1300 kg
  • Největší povolená hmotnost brzděného PV: 1300 kg
  • Největší přípustná hmotnost nebrzděného PV: 650 kg
  • Největší povolená hmotnost nebrzděného PV: 650 kg
  • Největší přípustná hmotnost JS: 2700 kg
  • Největší povolená hmotnost JS: 2700 kg

Nápravy

  • Druh: -1 PŘEDNÍ
  • Počet: 2
  • Pneumatika 1: 195/65 R 15 91T
  • Pneumatika 2: 195/65 R 15 91T
  • Ráfky 1: 6,50 J 15 45
  • Ráfky 2: 6,50 J 15 45
  • Rozchod 1: 1510 mm
  • Rozchod 2: 1506 mm

Rychlost

  • Nejvyšší rychlost: 183 km/h

Karoserie je značně poškozená deformacemi, oděrkami a dolíky, lak karoserie je podřený a matný. Levé dveře jsou vytržené za závěsů. Jsou matné kryty předních světlometů. Interiér vozidla je poškozený plísní, silně znečištěný a je potrhané čalounění sedadel. Část čalounění chybí. Prohlídkou motoru jsem zjistil, že jsou poškozené elektrické kabely v motorovém prostoru /zřejmě od kun/, akumulátor je vybitý a motor nefunkční. Pneumatiky jsou prázdné.

Místo konání

Ústí nad Orlicí

Dražebník

Vedoucí majetkoprávního odboru
Bc. Jana Konečná
Sychrova 16
56201 Ústí nad Orlicí
Česká republika
465514249
konecna@muuo.cz